Hakkımızda

General Medical Disposable GMD USP ve EP’ye uygunlukta, steril, doku tarafından emilebilen ve emilemeyen cerrahi sütürler üretmektedir.

Class 10,000 şartların sahip temiz oda içerisinde, kalite güvence sistemi ile her bir sütürün özenli bir şekilde üretimi ve üretilen her partinin bütün testlerini geçtikten emin olunduktan sonra satışa sunulmaktadır.

Biz Kimiz?

GMD ; yüksek derecede eğitimli ve kalifiye üretim takımıyla, ürünün hammadde aşamasından üretimi tamamlamış ve sunuma hazır hale gelene kadar geçirdiği tüm işlemlerin sorumluluğunu üstlenerek, ürün güvenilirliğini ve müşteri memnuniyetini garanti altına almaktadır.

İnsan sağlığı merkezli çalışma prensibi ile yola başlayıp , aynı kararlılıkla ve emin adımlarla yola devam ettiğimiz çalışma arkadaşlarımız ile odak noktamız sağlık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalitede üretim yapmak ve sonrasında da takibinde bulunmaktır.

Son teknolojiye sahip test alanlarında bütün mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel testleri gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz Avrupa Medikal Cihaz Direktifi 93/42/EEC, Avrupa Farmakopesi ve Birleşik Devletler Farmakopesi gerekliliklerini karşılamaktadır.

about us

Sertifika

full quality assurance
GMD GRUP 13485_EN
Gmd Group Sertifikalar 7