Kariyer

Kariyer fırsatlarımızı keşfedin

  logo

  Kariyer

  Büyüme sürecinde olan GMD başarılı bir gelecek inşa etmek için kendini bu işe adamış çalışma arkadaşları arıyor !!

  Biz GMD olarak, her zaman gerçekten fark yaratmak isteyen, yetenekli insanları aramaktayız. Başarımız çalışanlarımızın çaba gösteren, yetenekli ve kalifiye olmasına bağlıdır. Takım arkadaşlarımızın katkılarına ayrıca kişisel gelişimlerine, kariyer gelişimlerine ve iş tatmini merkezli olmalarına önem veririz.

  Zevkli ve iddialı çalışma ortamı ile potansiyelinizi keşfetmenizi ve hedeflerinizi gerçekleştirip iş ortamında kendinizi göstermenizi istiyoruz.

  En büyük önceliklerimizden birisi çalışan memnuniyeti olduğu için genç ve dinamik ekibimiz sürekli aldıkları eğitimlerle yeteneklerini arttırmakta zevkli çalışma ortamında bizlere katkı sağlamaktadırlar.

  Kariyer fırsatlarımızı keşfedin. Eğer benzersiz özellikleriniz ve ekibimize değer katacak özgüveniniz var ise lütfen özgeçmişinizi sisteme yüklemekten veya bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

  Eğer benzersiz özellikleriniz ve ekibimize değer katacak özgüveniniz var ise lütfen özgeçmişinizi sisteme yüklemekten veya bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.