Emilmeyen Sütür

Çok çeşitli yüksek kaliteli emilemeyen ve sterilize edilmiş sütürlerimiz, yaralanma desteği ve hızlı iyileşme sağladığından oldukça etkilidir. Çünkü sağlığınız bizim için önemlidir. (GMD GROUP)
Emilemeyen sütürlerimiz, vücudun içine kalıcı bir şekilde implante edilmesi gereken protez implantasyonu, plastik cerrahide yüz germe ameliyatı gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ameliyatın türüne ve durumuna göre birkaç gün sonra çıkarılabilir.
Emilmeyen sütürlerimizin doku travması veya herhangi bir iltihaplanma reaksiyonunu azaltan dokudan geçişi ve kullanımı çok kolaydır.
Hammaddeden depoya kadar olan tüm süreç kontrol altında olup büyük bir titizlikle üretim işlemleri gerçekleşir İhtiyaca göre istenilen özelliklerde, çeşitli boylarda üretilebilir Emilmeyen sütürler Dünya Standartlarına sahiptir.
GMD Group polipropilen ve poli amid gibi sentetik kaynaktan ya da ipek gibi doğal kaynaklardan emilemeyen sütürlere sahiptir, hasarsız dokudan geçişi sağlamak için silikonla kaplanmıştır. Bu sütürler doktorun ihtiyacına göre farklı cerrahi işlemlerde uygulanmasını sağlayan çeşitli özelliklere sahiptir.